11 Nisan 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
https://www.mynet.com/tv/embed/4255936

Kopan tekerlek Eczaneye Girdi !

Görünmez kazanın böylesi görülmedi. Bir dükkanda otururken başlarına tekerlek düştü. Kopan tekerlek Eczaneye Girdi Üç arkadaş eczanede oturmuş sohbet ederken nereden geldiği bilinmeyen bir otomobil tekerleği dükkandan içeri girdi ve..

Görünmez kazanın böylesi görülmedi. Bir dükkanda otururken başlarına tekerlek düştü.

Kopan tekerlek Eczaneye Girdi Üç arkadaş eczanede oturmuş sohbet ederken nereden geldiği bilinmeyen bir otomobil tekerleği dükkandan içeri girdi ve büyük bir hızla başlarına düştü.

Neye uğradığını şaşıran üç arkadaş olayın şokunu yaşarken gerçek sonradan ortaya çıktı. Eczanenin güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Bir araçtan kopan tekerleğin, ilginç bir şekilde eczanenin kapısından içeri girdiği ve kazanın bu şekilde yaşandığı görüldü.

Görünmez kazanın böylesi görülmedi. Görüntülerin adresi Adana. İbrahim Obaz isimli vatandaş eczanede iki arkadaşıyla sohbet ederken başlarına eczanenin kapısından içeri giren otomobil tekerleği düştü.

İçeride bulunan kimsenin aklından bile geçirmediği bu kaza, eczanenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Üç arkadaş sohbet ederken, otomobilden fırlayan tekerlek yuvarlanarak eczaneden içeri girdi. Yaşanan bu kazayı ilginç kılan bir başka durumsa, yuvarlanan tekerleğin eczanenin açık kapısından içeri girmesi oldu.

Kapıdan içeri giren tekerlek, talihsiz adamın başına çarpıp hızını kaybetti ve orada bir anda şok yaşanmasına neden oldu. Olayın ardından güvenlik kamerası görüntüleri incelendi ve gerçek anlaşıldı. Olayın nedeninin bijonları kopan bir araçtan dolayı gerçekleştiği öğrenildi. Bijonlar, arabaların tekerlek kısımlarında bulunur ve tekerleği araca tutturmaya yarar. Neyse ki bu ilginç kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL