11 Nisan 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539

Eczane Teknikerleri Tokat’ta Buluştu

Eczane Teknikerleri Tokat’ta Buluştu. İçanadolu’da görev yapan eczane teknikerleri, kurulma aşamasında olan Eczacı Teknisyenleri Odası çalışmaları için Tokat’ta bir araya geldi. İçanadolu’da görev yapan eczacı teknikerleri, kurulma aşamasında olan Eczane..

Eczane Teknikerleri Tokat’ta Buluştu

Eczane Teknikerleri Tokat’ta Buluştu.

İçanadolu’da görev yapan eczane teknikerleri, kurulma aşamasında olan Eczacı Teknisyenleri Odası çalışmaları için Tokat’ta bir araya geldi.

Eczane Teknikerleri

İçanadolu’da görev yapan eczacı teknikerleri, kurulma aşamasında olan Eczane Teknisyenleri Odası çalışmaları için Tokat’ta bir araya geldi.

Tokat’ta düzenlenen toplantıya Sivas, Nevşehir, Konya başta olmak üzere İçanadolu Bölgesinde bulunan eczanelerde görevli 10 ilden tekniker katıldı. Toplantının ana gündem maddesinin eczane teknikerlerinin özlük haklarını iyileştirmeye yönelik başlıca adımlardan birisinin odalaşma çalışmalarıyla ilgili istişare yapmak olduğunu söyleyen Eczane Teknikerleri Tokat Sorumlusu Mehmet Arslan 21 Ekim 2017 tarihinde Bodrum’da yapılacak Konfederasyon toplantısı öncesinde de bu istişarenin kendileri için son derece önemli olduğunu söyledi. Mehmet Arslan: “Teknikerlerin sağlık açısından daha iyi bilgilendirilmesi, medikal eğitimler, sertifikalı çalışan istihdamı gibi konularda federasyon olarak ciddi adımlar atıyoruz. Tüm bu çalışmaların sekretaryası için ise tüzel bir kişiliğe ihtiyacımız var. Bu da ülkemizde sayıları yüz binleri aşan teknikerlerin bir odaya sahip olmasıyla mümkün olabilir. Kanun taslağımızı dahi hazırladık. Bu tür toplantılarla taslak üzerinde çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın bizler için olumlu sonuçlanacağı ümidiyle İçanadolu’nun dört bir yanından şehrimize gelerek çalışmamıza katkı sağlayan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. – TOKAT

 

Coreldraw Satın Al

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL