11 Nisan 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Büyük Manşet Eczane Haber VİDEO
http://www.ecztekhaber.com/wp-content/uploads/2016/09/ecztek-haber-eczane-katliamı-ankara.mp4

Ankara’daki eczane katliamı kamerada

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Fizik Tedavi Bölümü Eczanesi’nde teknisyen olarak görev yapan Enver T.’nin 4 çalışma arkadaşını öldürdüğü anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntülerine Habertürk ulaştı.. Enver T., mesai arkadaşları..

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Fizik Tedavi Bölümü Eczanesi’nde teknisyen olarak görev yapan Enver T.’nin 4 çalışma arkadaşını öldürdüğü anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntülerine Habertürk ulaştı..

Enver T., mesai arkadaşları eczacılar İlknur Yüce (50), Hikmet Türk (49), Gürsu Ulaşan (53) ve Özler Kiriş (34) tarafından yolsuzluk yaptığı iddiasıyla hastane yönetimine şikâyet edildi.

Soruşturma üzerine başka bir hastaneye tayini çıkan Enver T., 24 Haziran 2016 günü eczaneye giderek 4 çalışma arkadaşını silahla vurarak öldürdü. Saldırgan silahıyla birlikte yakalandı.

SANİYELERLE KURTULDU

Görüntülerde Enver T.’nin koridora geldikten sonra bir odaya girdiği, çıkarken odanın kapısını kilitledikten sonra eczacıların bulunduğu odaya yöneldiği görülüyor.

Belinden silahı çıkaran Enver T. odaya girerken, bir personel odadan çıkarak kurşunların hedefi olmaktan saniyelerle kurtuluyor.

Enver T. odada 3 eczacıya kurşun yağdırıyor. O esnada silah seslerini duyan diğer çalışanlar koridora geliyor. Enver T. gelenlere aldırmadan atakoy2.madamnet.com girdiği diğer odada da diğer eczacıyı vuruyor.

Enver T. öldürdüğü kişilerin başında beklerken  koridordaki panik anları, hastanede hayatını kaybeden Hikmet Türk’ün sedyeyle götürülüşü ve polislerin çalışmaları da kameraya yansıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL