11 Nisan 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Biyografiler

ADEM DİŞÇİ Kimdir ?

1990 Yılında İstanbul’da doğan kurucumuz Adem DİŞÇİ , 2004 Yılından beri ”Numunebağ Eczanesin’de” çalışmaktadır.2009 ve 2014 yılları arasında ”Tüm Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri (TETD)” derneğinde , Bölge Başkanlığı , Dernek..

ADEM DİŞÇİ Kimdir ?

1990 Yılında İstanbul’da doğan kurucumuz Adem DİŞÇİ , 2004 Yılından beri ”Numunebağ Eczanesin’de” çalışmaktadır.2009 ve 2014 yılları arasında ”Tüm Eczane Teknisyenleri ve Teknikerleri (TETD)” derneğinde , Bölge Başkanlığı , Dernek Bilişim Başkanlığı , TETD Yönetim Kurulu üyeliği gibi bir çok mevkide göre almıştır. 2014 Yılında Eczane Teknikerlerinden Oluşan bir Tiyatro topluluğu kuran Adem DİŞÇİ Down Sendromlu çocuklar yararına bir sosyal sorumluluk projesi üstlenmiştir.Dernekten ayrilip ECZTEKHABER’i kurmuştur. Daha sonrasında İlyas Çağlayan ve Adem DİŞÇİ Şifa Niyetine Tiyatro adı ile Down Sendromlu çocuklar yararına Bayrampaşa Belediyesi Sponsorluğunda bir tiyatro gösterisi düzenlemiş ve 800 kişiye oyun oynayarak gelirini Down sendromlu çocuklara bağışlamıştır.Kendini Eczane Teknisyenlerinin haklarına adayan kurucumuz Adem DİŞÇİ tek başına meslek ve meslektaşlarımız için mücadele vermektedir. Beykent Üniversitesi ”Bilgisayar Programcılığı” mezunu ve Anadolu Üniversitesi ”Web Tasarım ve Kodlama” bölümlerinden mezun olmuş ve halen eğitimini devam ettirmektedir.Evli ve 2 Çocuk babası olan Adem DİŞÇİ halen Numunebağ Eczanesinde Çalışmaktadır.Eczane Çalışmaları hakkında bir çok seminere katılmış , sunuculuk yapmış olan Adem DİŞÇİ Meslek adına otuza yakın sertifikası ile kendini geliştirmektedir. Paşavizyon Gazetesinde Köşe Yazarlığı yapmanın yanı sıra Sosyal sorumluluk projeleri ile tanınan ve İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı olan Dişçi Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesinin de Kurucu Organizatörü ve Oyuncusudur.. Ayrıca Yazılım Uzmanı ve Web Developer olan DİŞÇİ Bayrampaşa’da kurulan Paşa FM , Rumeli Fm ve Platin Web Tasarım Hizmetlerinin sahibidir. Yazarlık , Sunuculuk , Oyunculuk , Yönetmenlik , Yazılım Geliştirme , Kurgu , Eğitmenlik ve Organizatörlük yaptığı işler arasında yer alıyor.. Tek amacı meslektaşlarının daha iyi şartlara kavuşması ve onların haklarını alması için ses olmaktır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL